10-13 березня тернополяни можуть безкоштовно виміряти внутрішньоочний тиск

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з глаукомою ВООЗ оголосила період з 8 по 14 березня 2020 року Всесвітнім тижнем глаукоми. Цю ініціативу підтримала і Україна. 

В рамках Тижня глаукоми у Тернополі всі охочі можуть безкоштовно виміряти внутрішньоочний тиск на сучасному комп‘ютерному безконтактному пневматичному тонометрі.

Зробити це можна з 10 до 13 березня 2020 року з 8:00 год. до 14:00 год. у КП «Тернопільський міський лікувально-діагностичний центр» Тернопільської міської ради (вул. Руська, 47, 1 поверх).

Детальніша інформація за телефоном: (0352) 47-22-98.

Довідково. Глаукома – це важке захворювання ока, яке за пізнього виявлення та без адекватного лікування, приводить до неминучої сліпоти. Втрата зору відбувається поступово і найчастіше, безболісно. Саме тому, пацієнти звертаються до лікаря занадто пізно, коли відновити зір уже неможливо. Зараз у світі налічується 78 млн людей, яким встановлено діагноз «глаукома», а до 2040 року їх кількість становитиме  112 млн. Рання діагностика глаукоми та призначення правильного лікування дають пацієнтам шанс зберегти зір. Для своєчасного виявлення глаукоми потрібно виміряти внутрішньоочний тиск та отримати консультацію офтальмолога.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *