13 січня відбудеться засідання обласної ради

Проєкт переліку  питань порядку денного  дванадцятої сесії

Тернопільської обласної ради  (восьме пленарне засідання   13 січня  2020 року)

з/п

Номер  проекту Назва проекту
І. Проєкт переліку питань пропонованих до розгляду
 1.              
Проєкт № 1588 Про звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України щодо відзначення на державному рівні у 2020 році пам’ятної дати: 100-річчя з дня народження Ярослави Стецько (проп. деп. фракц. «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»)
 1.              
Проєкт № 1589 Про визначення статутного капіталу і затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний онкологічний диспансер» Тернопільської обласної ради у новій редакції
 1.              
Проєкт № 1590 Про визначення статутного капіталу і затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний центр служби крові» Тернопільської обласної ради у новій редакції
 1.              
Проєкт № 1591 Про визначення статутного капіталу і затвердження статуту комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер» Тернопільської обласної ради у новій редакції
 1.              
Проєкт № 1594 Про затвердження передавальних актів балансових рахунків, матеріальних цінностей та активів перетворених закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області до правонаступника – Тернопільського обласного центру комплексної реабілітації
 1.              
Проєкт № 1587 Питання об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області
 1.              
Проєкт № 1595 Про зміни в складі окремих постійних комісій Тернопільської обласної ради шостого скликання
 1.              
Проєкт № 1596 Про повідомлення депутата Тернопільської обласної ради Яцишина Ігоря Івановича
 1.              
Проєкт № 1597 Про повідомлення депутата Тернопільської обласної ради Лихого Богдана Петровича
 1.         
  Інформація начальника управління освіти і науки Тернопільської обласної державної адміністрації Хоми О.З. про роботу  управління у 2019 році   та проблемні питання утримання галузевих об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області і фінансування галузі до кінця 2019 року
 1.         
  Інформація управління освіти і науки Тернопільської обласної  державної адміністрації про стан якості харчування в навчальних закладах області
 1.         
  Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Тернопільської області ( проп. деп. Леськіва І.Ю. щодо виключення села Порохова зі складу Золопотіцької селищної ОТГ і віднесення до складу Бучацької міської ОТГ Бучацького району)
 1.         
  Про внесення змін до перспективного плану формування територій громад Тернопільської області ( проп. деп.. Крупи Л.Л. щодо віднесення смт В.Березовиця до Острівської ОТГ Тернопільського району)
 1.         
  Про розгляд звернення головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Золотопотіцька районна лікарня» Бучацької районної ради (проп.Заріцька Н.Р.)
 1.         
  Про звернення Тернопільської обласної ради до акціонерного товариства «Укрзалізниця»  щодо  передачі  будівлі  будинку  культури  «Залізничник»  в  місті  Тернополі,  просп.. С.Бандери, 11 з державної власності до спільної власності територіальних  громад  сіл,  селищ, міст Тернопільської області (проп. деп.. Римар Л.І.)
 1.         
  Про призначення Винницького Я.А. на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства «Тернопільський обласний центр служби крові» Тернопільської обласної ради (пр. деп. Сиротюка О.М.)
 1.         
Проект №1189 Про розгляд клопотання Смиковецької сільської ради Тернопільського району від 04 квітня 2018 року № 127
 1.         
Проект

№ 1154

Про погодження «Клопотання щодо приведення існуючого поділу лісів у відповідність до «Порядку поділу лісів на категорії та виділення особливо захисних лісових ділянок» по Почаївському вищому професійному училищі Тернопільської області»
 1.         
Проект

№ 1214

Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 08 червня 2018 року № 994 «Про затвердження положення про обласні премії в галузі культури та складу комітету з присудження обласних премій в галузі культури»
 1.         
Проект

№ 494

Про розгляд клопотання Почаївської Свято-Успенської Лаври щодо надання гірничого відводу для розробки Почаївського родовища будівельних пісків Кременецького району
 1.         
Проект

№ 643

Про внесення змін до рішення Тернопільської обласної ради від 31 травня 2016 року № 175 «Про реформування друкованого засобу масової інформації газети «Свобода» та редакції газети, співзасновником яких є Тернопільська обласна рада»
 1.         
Проект

№ 1150

Про затвердження «Проекту організації території регіонального ландшафтного парку «Загребелля», охорони, відтворення та рекреаційного використання його природних комплексів та об’єктів»
 1.         
  Інформація управління капітального будівництва щодо земельної ділянки, на якій розміщене незавершене будівництвом приміщення обласної наукової бібліотеки (пропоз. деп. Тимошика М.М.)
 1.         
  Інформація Зборівського міського голови про стан реалізації будівництва басейну в місті Зборів під яке Тернопільська обласна рада передала майно в центрі міста Зборів – приміщення не функціонуючої котельні (проп. деп. Сиротюка О.М.)
 1.         
  Інформація голови Заліщицької районної ради з приводу ініціативи будівництва квартир для учасників антитерористичної операції для реалізації якого Тернопільська обласна рада передала приміщення в центрі міста Заліщики (проп. деп. Сиротюка О.М.)
 1.         
  Інформація Великоберезовицького селищного голови про стан будівництва спортзалу в приміщенні, яке Тернопільська обласна рада передала на баланс Великоберезовицької селищної ради (проп. деп. Сиротюка О.М.)
 1.         
  Про звернення до керівництва держави з приводу прийняття змін до законодавства в частині запровадження касових апаратів для підприємців (проп. деп. Сиротюка О.М.).
 1.         
Проект №1477 Про затвердження статуту Гримайлівської санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради у новій редакції
 1.         
Проект №1478 Про затвердження статуту Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради у новій редакції
 1.         
Проект №1508 Про затвердження статуту Коропецького обласного ліцею-інтернатуз посиленою військово-фізичною підготовкою у новій редакції
 1.         
  Про затвердження статуту Тернопільського музичного коледжу ім.. Соломії Крушельницької в новій редакції (проп. деп.. Римар Л.І.)
 1.         
Проект № 968 Про зміну найменування установи Тернопільської обласної ради «Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат»
 1.         
Проект № 1541 Про ліквідацію КНП «Теребовлянська обласна станція переливання крові» ТОР
 1.         
Проект №1350 Про розгляд звернення громадської організації «Всеукраїнське об’єднання «Автомайдан» (м. Тернопіль) від 09 серпня 2018 року № 218

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *