17 грудня відбудеться урочисте відзначення добровольців області

17 грудня о 18,30 год. в Драмтеатрі ім..Т.Г.Шевченка відбудеться ІІ-га церемонія нагородження «Доброволець Тернопільщини»,  організаторами якої є Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини та Тернопільська обласна рада. На церемонії буде нагороджено орденом 10 добровольців (2 посмертно і 8 прижиттєво) , а також, вперше в Україні відбудеться нагородження нагрудним знаком «Учасник бойових дій» ветеранів і діючих військових, волонтерів, капеланів (2 посмертно і 8 прижиттєво).

Вперше церемонія нагородження «Доброволець Тернопільщини» пройшла у м.Тернополі 14 жовтня 2019 року, в рамках якої було нагороджено 20 добровольців (4 посмертно і 16 прижиттєво).

“Церемонія «Доброволець Тернопільщини» – це, найперше, вшанування  тих людей, завдяки якимїхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Водночас, це і нагадування нашому суспільству, що війна триває. Будьмо відверті, запал спільноти потрохи згасає, хоча йде шостий рік війни. І якщо перші жертви сприймалися як трагедія, то тепер – як статистика”, – прокоментував голова обласної ради Віктор Овчарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *