2 ДВК в області розпочали роботу із запізненням

За інформацією від пресслужби Головного управління Національної поліції області, дві дільниці Тернопільщини у день голосування 21 липня відкрилися із запізненням.

ДВК №610231, що в селі Крогулець Гусятинського району (округ №166), із запізненням розпочала організацію процедури голосування громадян через те, що на ранковому засіданні перераховувала бюлетені. А ДВК №611113 міста Тернополя (округ №163) – через невчасно розпочату процедуру пломбування скриньок.

Відповідно до частини 1 статті 85 закону України «Про вибори народних депутатів України» голосування проводиться в день голосування з 8 години до 20 години без перерви.

«Для уникнення непорозумінь та черг у приміщенні виборчих дільниць рекомендуємо завчасно прийти на дільниці, оскільки за 5 хвилин до 20 години голова ДВК оголошує про закінчення голосування та зачинення виборчої дільниці о 20 годині», – зазначає координаторка спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами в Тернопільській області Ольга Галушка.

Детальні поради для виборців на парламентські вибори – що варто і не варто робити на виборчій дільниці можна прочитати на офіційному сайті ОПОРИ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *