Степан Барна під час круглого столу в ТНЕУ: Наша ціль – Україна в Європейському Союзі, адже це стабільність і добробут для наших громадян

Ми сьогодні піднімаємо важливе питання відносин України та Європейського Союзу. Про це говорили з викладачами і студентами Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д.Гаврилишина ТНЕУ під час круглого столу. Зазначив голова фракції «Європейська солідарність» у Тернопільській обласній раді Степан Барна після плідної зустрічі.

 «Дякую Ірині Іващук та Зеновію-Михайлу Задорожному за запрошення і можливість поспілкуватися на тему «Україна-ЄС: нові реалії співпраці». Що таке Європейський Союз для Тернопільської області? Це майже 85% іноземних інвестицій. Це понад 250 підприємств, у яких вкладені кошти європейського бізнесу, та які працюють в нашій області, створюють робочі місця і платять податки. Це близько 550 млн. доларів товарообороту. І це дуже добрі приклади співпраці», – наголосив Степан Барна.

Він також підкреслив, що команда «Європейської солідарності» задекларувала одними із основних своїх цілей роботи – це рух України до ЄС та НАТО, над чим працювала протягом останній п’яти років і для чого робить фундаментальні кроки тепер.

 «Наша ціль – Україна в Європейському Союзі. Адже це стабільність і добробут для наших громадян. Щиро вірю, що так і буде!», – резюмував Степан Барна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *