На Тернопільщині перейменують коледжі

Відбулося засідання постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства.

Депутати підтримали клопотання Теребовлянського коледжу культури і мистецтв щодо перейменування освітнього закладу, а саме «Теребовлянський коледж культури і мистецтв» на «Теребовлянський фаховий коледж культури і мистецтв» та клопотання Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької щодо перейменування закладу, а саме «Тернопільський музичний коледж ім. Соломії Крушельницької» на «Тернопільський мистецький фаховий коледж ім. Соломії  Крушельницької».

Також члени постійної комісії взяли до відома результати аудиторського звіту щодо ефективного функціонування вищих навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації, а саме: Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької та Теребовлянського коледжу культури і мистецтв.

Комісія розглянула звернення Тернопільської обласної універсальної наукової бібліотеки, Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка, Тернопільського музичного коледжу ім. Соломії Крушельницької, Тернопільської обласної бібліотеки для молоді щодо штатних розписів цих закладів на 2020 рік та рекомендувала голові обласної ради Овчаруку В.В. їх погодити.

Депутати підтримали клопотання адміністрації драмтеатру щодо надання дозволу на проведення  заходів у приміщені Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т.Г. Шевченка.

Затверджено також план роботи постійної комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства на 2020 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *