Адвокат Ілля Новіков: всі провадження ДБР, відкриті трубою щодо Порошенка, скомпрометовані і мають розглядатися як політично вмотивовані

Всі провадження, які були розпочаті в ДБР під керівництвом Романа Труби, скомпрометовані і мають розглядатися як політично вмотивовані. Про це сказав адвокат п’ятого Президента Петра Порошенка Ілля Новіков на прес-конференції щодо результатів експертизи так званих «плівок Труби» канадсьским експертами з FORENSIC SCIENCE SERVICES, INC.

«Багато хто вважатиме, що після відставки Труби нові експертизи і достовірне встановлення того, що на записі дійсно голос Романа Труби, може мати тільки історичне значення. Це не відповідає дійсності. Принципове юридичне значення має той факт, що пані Ірина Венедиктова, яка зараз очолює ДБР, ухвалила рішення, як кажуть музиканти, грати з тієї ж самої цифри. Тобто не було проведено перезавантаження всіх проваджень, не тільки щодо «Кузні на Рибальському», – сказав адвокат.

За його словами, оскільки тепер достеменно відомо, що такі вказівки надавалися і виконувалися, ці провадження є скомпрометовані.

«Рішення нового керівництва ДБР не проводити перевірку за цими обставинами, а продовжувати, ніби нічого не відбувалося, привели до того, що на сьогодні, незалежно від того, що керівництво змінилося, всі ці провадження скомпрометовані і мають розглядатися як політично вмотивовані. Це достовірний факт як результат прямих службових зловживань попереднього керівництва. З кожним днем, впродовж якого нове керівництво ДБР не вживає заходів до того, щоб з’ясувати обставини, а навпаки продовжує діяти в тому ж руслі, все більш чіткий характер набуває зловживання з боку нового керівництва. Це суттєво», – додав Новіков.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *