Анонси основних заходів, які передбачається провести Тернопільською міською радою або за її участю у березні 2020 року

Зміст заходу

Дата і час проведення

Місце проведення
Свято зустрічі весни

01.03.2020 р.

14.00 год.

Театральний майдан
Дитяча вистава-мюзикл «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу»

01.03.2020 р.

16.00 год.

ПК «Березіль»
Літературно-музичний вечір «Наталя Кобринська в  історії жіночого руху»

03.03.2020 р.

15.00 год.

Бібліотека № 2 для дітей
Читання «Хресної дороги»

04-06.03.2020 р.

17.00 год.

Церква с. Кобзарівка
Інтерактивна година «Шевченкові думки переживуть віки»

05.03.2020 р.

13.30 год.

Центральна дитяча бібліотека
Нагородження переможців спортивно – патріотичних молодіжних змагань  «Кубок Шухевича»

05.03.2020 р.

17.00

Український дім «Перемога»
Читання  «Хресної дороги»

06-13.03.2020 р.

17.00 год.

Клуб-філія с. Малашівці
Спортивно-розважальний захід «Нумо дівчата»

 

06.03.2020 р.

11.00 год.

Тернопільського коледжу харчових технологій
Вечір пам’яті Є. Поважного

07.03.2020 р.

13.00 год.

Палац Кіно
Концерт вокальної студії

«I love music»

07.03.2020 р.

17.00 год.

Український Дім
З нагоди Шевченківських днів (Конкурс віршів та малюнків)

08.03.2020 р.

12.00 год.

Бібліотека с. Вертелки
Творчий і життєвий шлях Т. Г. Шевченка. Літературні читання творів Т.Г.Шевченка

08.03.2020 р.

12.00 год.

Бібліотека с. Малашівці
Концерт аматорського народного хору ім. І. Кобилянського до Дня народження Т. Шевченка

08.03.2020 р.

15.00 год.

Український Дім
Панахида біля пам’ятника Т. Г. Шевченка

08.03.2020 р.

15.00 год.

с. Курівці
Виставка творчих робіт до 206-ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

08.03.2020 р.

16.00 год.

Будинок культури-філія с. Чернихів
Урочистий концерт до дня народження Т. Г. Шевченка

08.03.2020 р.

16.00 год.

Клуб-філія с. Кобзарівка
Концерт гурту «Без обмежень»

08.03.2020 р.

19.00 год.

ПК «Березіль»
Покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку з нагоди 206-ої  річниці  від дня народження

09.03.2020 р.

12.00 год.

Сквер Т.Г. Шевченка
Поетичний слем «Шевченкові твори сяють, як зорі»

09.03.2020 р.

14.00 год.

Бібліотека № 4 для дорослих
Читання творів Т. Г. Шевченка

10.03.2020 р.

17.00 год.

Будинок культури «Пронятин»
Урочистий концерт «Вінок кобзареві»

10.03.2020 р.

17.00 год.

Музична школа № 1 ім. В. Барвінського
Година літературного календаря «Шевченко і час: скарби його високих дум»

11.03.2020 р.

13.00 год.

Бібліотека № 5 для дітей
Літературно-музичний променад «Слухайте голос безсмертний Тараса»

11.03.2020 р.

13.00 год.

Бібліотека № 8 для дітей
Музична казка-феєрія «Красуня і чудовисько»

 

12.03.2020 р.

14.00 год.

ПК «Березіль»
Читання з дітьми молитов «Хресної дороги»

 

12.03.2020 р.

18.00 год.

Церква с. Вертелки
Урочини та святковий концерт з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства

13.03.2020 р.

15.00 год.

Український Дім
Концерт Народного артиста України Степана Гіги

14.03.2020 р.

18.00 год.

ПК «Березіль»
Виїзний Концерт присвячений Дню народження Т.Г.Шевченка в с. Цебрів

14.03.2020 р.

19.00 год.

Будинок культури-філія с. Глядки
Баскетбольний фестиваль «Basket fest»

14.03.2020 р.

11.00 год.

Фізкультурно-оздоровчий комплекс на вул. Братів Бойчуків, 4а
Спелео-вишкіл дітей та молоді «Я зможу»

14-15.03.2020 р.

Печера Млинки
Концерт присвячений 206-річниці від дня народження  Т. Г. Шевченка «Дорогою до Кобзаря»

15.03.2020 р.

16.00 год.

Будинок культури «Пронятин»
Мистецька програма до 206 –ої річниці від дня народження Т. Г. Шевченка

15.03.2020 р.

20.00 год.

Будинок культури-філія с. Чернихів
Спортивно-патріотичний захід «Будь гідним героїв»

16.03.2020 р.

13.00 год.

Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення/Спортивний зал

ТЗОШ №22

Поетичний ноктюрн «Поетичний світ Ліни Костенко»

 

17.03.2020 р.

14.00 год.

Бібліотека № 5 для дорослих
Фестиваль «Ліга Сміху»

17.03.2020 р.

19.00 год.

ПК «Березіль»
День духовності у бібліотеці «Митрополит Андрей Шептицький в житті України»

18.03.2020 р.

13.30 год.

Центральна дитяча бібліотека
Фестиваль камерної музики «Chembel music Fest Ternopil»

 

18-22.03.2020 р.

Український Дім
Семінар-практикум та конференція для хореографів

 

19.03.2020 р.

09.00 год.

ПК «Березіль»
Літературне знайомство «Життя іде та все без коректур»

19.03.2020 р.

13.00 год.

Центральна міська бібліотека
Поетичний батл: «Голос жіночої ліри»

19.03.2020 р.

13.30 год.

Бібліотека № 2 для дорослих
Літературна візитка «Перлина української поезії» (до 90-річчя від дня народження Ліни Костенко)

19.03.2020 р.

13.45 год.

Бібліотека № 3 для дітей
Підтвердження звань колективами ПК «Березіль»

 

20.03.2020 р.

ПК «Березіль»
Концерт учнів школи в рамках «Дитячої філармонії», «Музичний калейдоскоп»

20.03.2020 р.

12.00 год.

Музична школа № 1 ім. В. Барвінського
Всеукраїнський фестиваль мистецтв «Fest Portal Ternopil»

21.03.2020 р.

10.00 год.

ПК «Березіль»
Школа писанкарства «Намалюю писаночку»

21-22.03.2020р.,

28-29.03. 2020 р.

12.30 год.

Будинок культури «Кутківці»
Цикл майстер – класів з проведення Писанкарства

21-22.03.2020 р.

28-29.03.2020 р.

Дитячо-юнацький пластовий центр (вул. Федьковича, 11)
ArduinoDay2020

21.03.2020 р.

Центр Науки Тернополя, площа Героїв Євромайдану
Змагання з настільного тенісу (Діти шкільного віку)

 

22.03.2020 р.

17.00 год.

Будинок культури-філія с. Вертелки
Міжнародний конкурс трубачів ім. М. Старовецького

 

23-28.03.2020р.

Український Дім
Літературний мікс: «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик для душі»

24.03.2020 р.

13.00 год.

Бібліотека № 7 для дорослих
Презентація фотовиставки В. Семеняк «ДеревоРід»

 

24.03.2020 р.

13.30 год.

Бібліотека № 4 для дітей
Обласний конкурс «Творчість юних»

 

25.03.2020 р.

19.00 год.

Музична школа № 1 ім. В.Барвінського
Виїзне засідання районного методичного об’єднання вчителів основ християнської етики Козівського району «Андрей Шептицький – митрополит Галицький »

25.03.2020 р.

10.00 год.

Бібліотека № 2 для дітей
Молодіжний фестиваль волонтерів «Global Youth Fest  20»

25.03.2020 р.

14.00 год.

Концерт – хол «Подоляни»
Духовні роздуми «Тернистий шлях Спасителя»

 

27.03.2020 р.

13.00 год.

Будинок культури «Кутківці»
Читання з дітьми молитов «Хресної дороги»

 

27.03.2020 р.

18.00 год.

Церква с. Вертелки
Концерт «ALYOSHA. Тур 2020»

27.03.2020 р.

19.00 год.

ПК «Березіль»
Школа Українського Лицаря- ШУЛ – триденний ідеологічний семінар

27-29.03.2000р.

Молодіжний центр Тернопіль, вул. Йосипа Сліпого
День Дозвілля

 

28.03.2020 р.

16.00 год.

Клуб-філія с. Курівці
Молодіжний історичний форум

28-29.03.2020 р.

Центр Науки Тернополя, площа Героїв Євромайдану
«Хресна дорога»  на вул. мікрорайону «Пронятин»

29.03.2020 р.

13.00 год.

Будинок культури «Пронятин»
Виставка дитячих робіт гуртка «Чарівні візерунки»

 

29.03.2020 р.

11.00 год.

Клуб-філія с. Малашівці
Фотопроект «Прихована краса»

29-30.03.2020 р.

Український Дім
Мюзикл для дітей «Аладдін та чарівна лампа»

29.03.2020 р.

16.00 год.

ПК «Березіль»
Змагання з велосипедного спорту крос-кантрі «Spring race»

29.03.2020 р.

11.00 год.

Дальній пляж. Кутківецько-пронятинський ліс
Конкурс краси серед учнівської молоді «Талант оздоблений красою»

31.03.2020 р.

15.00 год.

Український Дім

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *