Батьки тернопільських школярів виграли суд проти міської ради

Батьки учнів Тернопільського ліцею №21-спеціалізованої мистецької школи ім. І. Герети звернулися до суду з вимогою скасувати незаконне, на їх думку, рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради про встановлення там  батьківської плати в розмірі 250 гривень. І свого домогтися їм таки вдалося.

В Адміністративному суді Тернополя завершилось слухання справи за позовом тернополянки Надії Прийдун. Вона звернулася до суду від імені батьків, які виступають проти оплати за вивчення мистецьких дисциплін у школі-ліцеї.

«Позов задовольнити повністю. Визнати протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету ТМР від 12 грудня 2018 року №988 про погодження батьківської плати в Тернопільському ліцеї №21», — зачитала вирок суддя Оксана Мартиць.

Відтак, суд скасував батьківську плату у мистецькій школі.

«Ура!!! Перемога!!! Я щиро дякую юристу Валерію Мужу за відстоювання інтересів та прав наших діток… Всім небайдужим дякую. Хто вірив і підтримував. Журналістам, громадським діячам… Мамусям та татусям, які були зі мною завжди, вірили, підтримували. Дякую!!!», — написала на своїй сторінці в мереж «Фейсбук» позивачка Надія Прийдун.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *