Благодійні пакунки від «Фонду Порошенка» та «Європейської Солідарності» надходять до своїх адресатів у Тернополі

Голова Тернопільської міської організації партії «Європейська солідарність» Віктор Шумада відвідав малозабезпечених людей і передав їм продуктові набори.

Нагадаємо, вчора Тернопільщина отримала перші двісті пакунків в рамках благодійного проекту “Солідарність – доброта об’єднує”, який організовує «Фонд Порошенка» спільно з «Європейською Солідарністю».

«Передаємо цю допомогу соціально незахищеним та літнім людям, самотнім стареньким, які сьогодні перебувають у групі ризику. Пандемія коронавірусу – це не привід відмежуватися від світу, це можливість допомогти у скрутній ситуації. Добрі справи об’єднують!», – наголошує Віктор Шумада.

«Сьогодні важливо згуртуватися і допомагати один одному, бо в умовах кризи ніхто не може залишатися осторонь!», – каже депутат міської ради від фракції «Європейська солідарність» Павло Бич, який спільно з волонтерами передав тернополянам набори першої необхідності від «Фонду Порошенка» та партії «Європейська Солідарність».

Благодійні пакунки передала також депутатка Тернопільської міської ради від фракції «Європейська солідарність» Ліна Прокопів.

«Робити добрі справи – просто, – доводять це у нашій команді «Європейської солідарності», яка спільно з «Фондом Порошенка», молодіжкою партії та ГО «Справа громад» організували волонтерську допомогу для людей, які входять в групу ризику, або опинилися у скрутній ситуації через карантин», – зазначає Ліна Прокопів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *