«Боротись за Крим – це в першу чергу боротись за Україну» – Ахтем Чийгоз

«За національний цінності треба боротися із завзяттям. Це дуже важливо для Криму, в першу чергу». На цьому під час зустрічі із представниками громадськості у Тернополі наголосив народний депутат України від фракції «Європейська солідарність», заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз.

«Я переконаний, що боротись за Крим – це в першу чергу боротись за Україну. І коли ми кажемо, що Крим – це Україна, треба, мабуть, казати ще: Україна – це Крим. Тому що без Криму не буде України як самостійної держави», – наголосив Ахтем Чийгоз. «Сьогодні в Криму наші громадяни, які вже 6-тий рік борються з окупантом. Вони мають надію і віру в Україну. Вони розуміють, що без України немає життя в Криму».

Він також наголосив, що проросійський реванш, про який зараз так часто говорять у суспільстві, є дуже небезпечним.

«Сьогодні відбуваються незрозумілі речі: Путіна називають партнером, або за одну ніч з’являються борди, на яких написано, що стратегічний партнер – це Росія. Патріотів, які зі зброєю в руках захищали територіальну цілісність країни, засуджують. Нівелюються такі поняття і символи держави як нація, Томос, мова. Ми маємо боротися із цим».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *