Чому Іванишин залякує виборців?

 Кандидат в народні депутати Володимир Іванишин завершив перший етап своєї передвиборчої кампанії, яка полягала в прямому підкупі виборців і роздачі порожніх обіцянок, і перейшов до наступного – залякування. Словом, все у кращих традиціях Партії регіонів, до якої Іванишин ще не так давно належав.

Завершив підкуп виборців Іванишин змовою із місцевими священиками. Зокрема, отець Іван Яворський із Церкви Борщівської ікони Пресвятої Богородиці після відправи відверто закликав прихожан голосувати за одіозного ректора-кандидата. Не здивує, якщо подібну «агітацію» люди почули й у інших церквах району. Соромно навіть не за Іванишина, який сам собою не може зацікавити виборців, а за тих служителів церкви, які за 30 срібняків продають свій авторитет і самоповагу.

Відтак сам Іванишин у своїх «проповідях» відверто залякує виборців тим, що у планах влади – територіальна реформа, в рамках якої округ об’єднають в один район із центром у Чорткові. «Ви уявляєте, що вам доведеться їхати по всіх справах аж до Чорткова?» – лякає Іванишин. Бідний ректор, напевне, трохи випав з реалій життя або геть не орієнтується, що в країні вже наближається до кінця реформа децентралізації, і саме тому створюються об’єднані громади, щоби людям не доводилося у своїх справах їздити аж до райцентру. Або ж у Іванишина глибока амнезія – втрата пам’яті.

А підозри на амнезію в Іванишина не безпідставні. Бо ще три тижні тому він бився в груди перед людьми, що «за його наказом» (бо він «дзвонив» аж до Києва) через 2-3 дні почнеться ремонт обваленого мосту у Лисівцях. Але минуло три тижні – і ніяких робіт ніхто не почав. Чи то в Києві зовсім не злякалася криків Іванишина. А чи то він знову втратив пам’ять і забув, що обіцяв людям.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *