Чим дивуватиме Козова цього року на агро-мистецькому фестивалі?

11 серпня у містечку Козова відбудеться четвертий унікальний  агро-мистецький фестиваль «Коза-Фест». Що цікавого цього разу підготували організатори, які родзинки фестивалю – про це розповіли організатори під час засідання Тернопільського прес-клубу.

Директор фестивалю Михайло Забанджала стверджує, що головна мета фестивалю не тільки розваги, а й популяризація сільськогосподарської галузі, у тому числі козівництва. «Ідея  проведення фестивалю залишилася б тільки ідеєю, якби не меценати. Адже цей фестиваль не є комерційним», – каже о. Михайло.

«Коза-фест» – оригінальна родзинка районного центру, стверджують організатори.  Цього року активно долучається до його організації і місцева влада. «Не будемо повністю розкривати усі подробиці, – каже заступник Козівського селищного голови Микола Михайлів. – Буде цікаво!».

Керівник дитячого театру «Дивосвіт», одна з ініціаторок фестивалю Людмила Ткаченко наголосила, що найголовніше завдання цього дійства – залучення до його організації та проведення дітей та молоді. «Діти з нашого театру «Дивосвіт» дуже активно  включаються до організації фестивалю, мають багато ідей та задумів, вони хочуть бути причетними до його творення».

Так, діти розпочали зйомки документального фільму «Козова очима дітей», який буде за репрезентовано на фестивалі. Також «Дивосвіт» готується до міні-фестивалю театрів, який відбуватиметься на «Козі-Фест» і на який уже запросили дитячі театри з інших регіонів. Молодь готує козиний квест та арт-зону.

У рамках фестивалю організатори планують створити  мурал на стіні першої школи у Козові, провести виставку малих козенят, створити водяну доріжку. Щодо останнього, то організатори усіх подробиць не повідомляють  – над ідеєю  працює о.Михайло.

Один з меценатів фестивалю, засновник компанії «Агропродсервіс» Іван Чайківський наголосив, що до організації заходів долучаються практично усі аграрії, які працюють на теренах Козівщини.  «Такі заходи працюють на позитивний імідж громади, на її розвиток.  Адже «Коза-фест» – це аграрно-мистецький фестиваль. Люди мають можливість не лише відпочити, набратися позитивних емоцій, а й побачити продукцію місцевих виробників».

Під час пресконференції Іван Чайківський запропонував організатором ще одну «родзинку» – започаткувати спеціальну премію за створення та розвиток козиної ферми. Цілком  можливо, 11 серпня  ця премія і буде оголошена.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *