Cлуга народу від Тернополя побився у парламенті

Народний депутат від “Слуги народу” Андрій Богданець, який почубився із екснардепом від “Свободи” Едуардом Леоновим, знаходиться в лікарні з підозрою на струс мозку.

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на Facebook-сторінку заступниці глави фракції і нардепки від “Слуги народу” Євгенії Кравчук

Пряма мова: “Андрій з підозрою на струс мозку в лікарні”.

Що було раніше: 11 грудня після засідання аграрного комітету у коридорах Ради почесали кулаки депутат від фракції “Слуга народу” Андрій Богданець та нардеп 7-го скликання від “Свободи” Едуард Леонов. Політиків почали розбороняти, однак сутичка розрослась.

Колишній нардеп Леонов запевняє, що бійку почав депутат від “Слуги народу”.

У “Слузі народу” вважають інцидент провокацією, яка має на меті зірвати законотворчий процес і дестабілізувати ситуацію в Раді.

У фракції повідомили, що звернулися до правоохоронних органів з вимогою належним чином відреагувати на інцидент. “СН” заявила про неприпустимість тиску на нардепів із застосуванням сили.

Також в “СН” закликати апарат ВР тимчасово перенести засідання комітету у більш захищене приміщення та посилити охорону і забезпечення порядку.

Аграрний комітет ВР вирішив зустрітися у четвер о 8.00 ранку. До законопроєкту щодо ринку землі подали понад 4 тисяч правок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *