Для побудови Палацу спорту у Тернополі потрібно 485 млн грн

У Тернополі сподіваються, що сучасний Палац спорту в місті таки з’явиться. Для втілення в життя цього проекту потрібно 485 мільйонів гривень. 10% від необхідної суми для зведення об’єкту вже виділила мерія Тернополя.
Йдеться про 48,5 млн. грн. Решту ж коштів хочуть отримати після включення споруди державою в перелік об’єктів реконструкції та будівництва.

Про це на своїй сторінці в мережі «Фейсбук» написав начальник управління фізичної культури і спорту Тернопільської облдержадміністрації Віктор Мацикур.

«Вітаю рішення Тернопільської міської ради (засідання виконкому відбулось 3 квітня) про повернення до питання будівництва Палацу спорту. В минулому році Міністерство молоді та спорту України погодило державне фінансування в сумі 27 мільйонів, однак після подачі остаточної проектно-кошторисної документації на суму 600 мільйонів гривень, відмовило Тернопільській міській раді і перенаправило ці державні кошти на будівництво Палацу спорту у Рівному. Сподіваюсь цього разу документація підготована більш фахово, в свою чергу ми в управлінні фізичної культури та спорту ОДА її погодили згідно процедури», — зазначив він.

За словами чиновника, поява такого сучасного багатофункціонального спортивного комплексу в Тернополі – це мрія тисяч спортсменів області уже багато десятків років, оскільки Тернопільщина — єдина область, де такого Палацу спорту досі не було.

До слова, 27 березня Кабмін затвердив постанову про Порядок використання коштів на будівництво Палаців спорту. Цьогоріч на стратегічно важливу для уряду програму закладено 200 мільйонів гривень субвенції, що підуть на будівництво і реконструкцію Палаців спорту по всій Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *