Для працівників медичної сфери області запускають страхову медицину

Вже цього тижня у закладах охорони здоров’я комунальної власності Тернопільської обласної ради відбуватимуться зустрічі колективів із експертом Громадської Спілки з реорганізації системи охорони здоров’я України Сергієм Гумінським. Працівників інформуватимуть про алгоритм впровадження та принцип функціонування страхової медицини. Таке рішення прийняли сьогодні, 24 лютого, під час робочої зустрічі голови обласної ради Віктора Овчарука з керівниками закладів охорони здоров’я краю.

Нагадаємо, що на одному з пленарних засідань Х сесії обласної ради  було прийнято Обласну комплексну програму підвищення рівня соціальних гарантій серед працівників бюджетної сфери та соціально незахищених верств населення Тернопільської області на 2018-2022 роки, якою передбачається добровільне страхування, що здійснюється на основі договору між страхувальником і страховиком, в якому визначаються конкретні умови страхування, предметом якого є надання застрахованій стороні послуг, що сприяють охороні здоров’я, розширюють можливості і умови отримання профілактичної, лікувально-діагностичної і реабілітаційної допомоги в обсязі, передбаченому договором, за рахунок коштів страхових медичних компаній, сформованих із добровільних страхових внесків та організаційних заходів по залученню лікувально – оздоровчої бази.

Згодом Тернопільська обласна рада  прийняла рішення про виділення коштів на забезпечення полісами добровільного медичного страхування медичних працівників закладів охорони здоров’я комунальної власності Тернопільської обласної ради.

“Впевнений, впровадження страхової моделі охорони здоров’я стане запорукою отримання якісних та, водночас, доступних медичних послуг жителями нашого краю. Сьогодні ми розпочинаємо з працівників наших комунальних установ. Плануємо відкрито обговорювати перші результати, проблеми, котрі, можливо, виникатимуть , радитись, ділитись досвідом, вносити зміни та рухатись далі. У перспективі – забезпечення полісами добровільного медичного страхування учасників АТО регіону та соціально незахищених верств населення”, – прокоментував Віктор Овчарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *