Для шкіл Тернопілля прибула чергова партія Lego

Загальноосвітні навчальні заклади Тернопільщини безкоштовно отримали 747 ігрових наборів LEGO Play Box. Їх буде передано у перші класи, завдяки чому діти зможуть граючись розвивати в собі пізнавальні навики, навчатися у більш цікавий та належний для цієї вікової групи спосіб.

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель, який взяв участь у церемонії передачі пакунків представникам ОТГ й навчальних закладів, наголосив на важливості впровадження реформи Нової української школи.

Саме в рамках реалізації вимог нового Державного стандарту початкової освіти, Тернопільщина вже другий рік отримує безкоштовно, як гуманітарну допомогу, ігрові набори LEGO Play Box.

«Переконаний, що це добра і потрібна справа, яка допомагає дітям адаптуватися до нового середовища та освітнього процесу, а вчителям дає можливість знайти нові способи подачі навчального матеріалу», — зазначив Ігор Сопель.

Впровадження Нової української школи — ключова реформа, головна мета якої — нова висока якість освіти, а основне завдання — формування свідомих, суспільно активних громадян, здатних забезпечити економічне зростання і культурний розвиток країни, області.

Саме в такій Новій українській школі за новим Державним стандартом початкової освіти навчаються 11 381 першокласників Тернопільщини. Граючись, діти отримують знання та вчаться спілкуватися один з одним, аргументувати свою думку, виконувати спільні проекти та досліджувати різні природні явища з різних кутів зору.

Отримання таких ігрових наборів стало можливим завдяки співпраці Міністерства освіти і науки із компанією The Lego Foundation (Королівство Данія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *