Для тернополян доступна інтерактивна карта спортивних майданчиків

Інтерактивна карта спортивних майданчиків доступна для тернополян в мережі Інтернет. Відтепер жителі міста, котрі проживають в тому чи іншому мікрорайоні, зможуть легко переглянути найближчу спортивну локацію за одним кліком.

Сьогодні у місті функціонує 46 спортивних майданчиків, зокрема: 19 спортивних майданчиків з тренажерним обладнанням, 27 універсальних спортивних майданчиків, а також Тернопільський міський стадіон. Окрім того, на карту нанесено ще 13 спортивних об’єктів, які заплановано відремонтувати.

«Розвиток спорту є одним із пріоритетів у роботі Тернопільської міської ради. Нашою головною метою є не лише розвиток професійного спорту, а й залучення якомога більшої кількості тернополян до занять фізичною культурою та спортом, – зазначає Сергій Надал. – Саме тому ми працюємо над вдосконаленням і оновленням існуючих спортивних майданчиків та проектуємо нові об’єкти у кожному мікрорайоні міста».

Спортивні локації міста з тренажерним  обладнанням та універсальні спортивні майданчики можна переглянути за посиланням.

Нагадаємо, що нещодавно у Тернополі відкрили оновлену Спортивну арену, яка розташована за адресою вул. Братів Бойчуків, 4А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *