До команди «Європейської солідарності» на Тернопільщині приєднався легендарний кіборг

Легендарний кіборг, відомий захисник Донецького аеропорту Віталій Зварич очолив Заліщицьку районну організацію «Європейської солідарності». Він розпочав свій бойовий шлях за Україну із фронту, брав участь у запеклих боях за ДАП, а зараз продовжує боротися на громадсько-політичній площині і, звісно ж, у складі нашої команди.

«Європейська солідарність» – це саме та політична сила, яка на сторожі національних, державних інтересів України і відстоює їх на всіх фронтах. Саме тому вона консолідує сильних, фахових людей абсолютно із різних сфер та галузей. Нас всіх об’єднує головний і вирішальний фактор – нам не все одно і точно не «какая разніца», якою буде доля і майбутнє нашої країни!», – каже Віталій Зварич.

«Віталій Зварич дуже сильна особистість. Він розповів мені, як разом з бойовими побратимами до останнього тримав оборону Донецького аеропорту. Це дійсно вражає. Віталій є прикладом, як можна і як слід боротися за Україну, використовуючи усі можливі, і часом абсолютно різні інструменти – спочатку це була зброя у прямому сенсі цього слова. Після повернення з війни і проходження реабілітації Віталій зайнявся захистом прав учасників OOC. А відтепер він обрав громадсько-політичний шлях», – додає голова фракції «Європейської солідарності» у Тернопільській обласній раді Степан Барна.

І підкреслює: «Важливо, що попри сумні і трагічні події, якими сповнена війна, Віталій не втратив оптимізму і сили, аби далі боротися за Україну. І надзвичайно приємно, що для подальшої боротьби і своєї діяльності на захист України Віталій обрав саме нашу команду – команду «Європейської солідарності». Разом ми сила! Вперед до перемоги!».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *