До Тернополя з’їхались ректори з усієї України

В ТНПУ ім.В.Гнатюка відбулось XX ювілейне засідання Консорціуму українських університетів та Варшавського університету

У програмі заходу було і саме засідання 15 травня, яке складалось з 2 частин – в головному корпусі педагогічного університету в та Білокамінній залі Замкового палацу міста Збаража.

Під час засідання відбулось підписання листа про наміри між Варшавським університетом та Тернопільським національним педагогічним університетом імені Володимира Гнатюка, а також листа про наміри між Національним заповідником “Замки Тернопілля та Центром Східноєвропейських досліджень Варшавського університету.

16 травня учасники Засідання, а також гості з Єлєня Гури взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференціЇ “Перспективи українсько-польської співпраці”, приуроченій до 15-річчя вступу Польщі в ЄС та 20-річчя членства в НАТО.

Конференція вібулась за підтримки Українсько-польського форуму партнерства, Генеральне Консульство Республіки Польща в Луцьку, Студії Східної Європи Варшавського університету.

Окрім того у цей день відбулась виставка польських рідкісних і цінних видань XVIII-XIX ст. з фонду наукової бібліотеки ТНПУ ім.В.Гнатюка, Євровікторина для студентів, екскурсія містом для гостей Тернополя.

Довідка

Консорціум українських університетів та Варшавського університету був створений 12 квітня 2006 року з ініціативи Центру Східноєвропейських досліджень Варшавського університету (пол. Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego). На сьогодні до Консорціуму входить 15 членів-університетів. ТНПУ ім.В.Гнатюка є одним із його засновників.

Метою діяльності Консорціуму є підтримка співпраці між Варшавським університетом та українськими університетами, обмін досвідом в рамках академічної мобільності наукових працівників і студентів, реалізація спільних проектів, сприяння розвитку наукових досліджень у регіоні Східної і Центральної Європи.

Члени Консорціуму:

Варшавський університет

Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка

Чернівецький національний університет імені Ю. Федьковича

Прикарпатський національний університет імені В. Стефаника

Кам’янець-Подільський національний університет імені І. Огієнка

Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки

Національний університет «Острозька академія»

Житомирський державний університет імені І. Франка

Рівненський державний гуманітарний університет

Український католицький університет

Національний університет «Києво-Могилянська академія»

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна

Сумський державний університет

Одеський національний університет імені І. І. Мечникова

Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *