Епіфаній очолив Божественну Літургію у Тернополі

Впродовж двох днів у Тернополі з Першосвятительським візитом перебуває предстоятель Православної Церкви України, Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

Сьогодні, 14 квітня, Митрополит очолив Божественну Літургію у Храмі Бориса і Гліба, який розташований на вул. Білогірській.

Міський голова Сергій Надал зазначив, що візит Митрополита Київського і всієї України Епіфанія для Тернополя – це велика честь. Він також подякував Митрополиту та усім священослужителям за спільну молитву та на згадку подарував срібну монету “Тернопіль 1540”.

«У грудні минулого року збулося те, про що українці мріями декілька століть – вручення томосу про автокефалію Православній церкві України. Сьогодні ви є першим головою цієї церкви і це надзвичайна важлива місія, це велика відповідальність об’єднати українські церкви та український народ, – зазначив Сергій Надал у зверненні до предстоятеля Православної церкви України. – Від усіх тернополян хочу побажати вам здоров’я та мудрості у прийнятті рішень. Нехай Господь та Матір Божа дарує ласки та щедроти усім прихожанам, нашому місту та Україні».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *