Формула Штайнмаєра є руйнівною для державних інтересів України – Тарас Юрик

Формула Штайнмаєра – це пастка для України, це формула захисту російських інтересів і формула руйнування української державності. На цьому наголошує голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська солідарність», народний депутат VIII скликання ВР Тарас Юрик.

Як зазначає Тарас Юрик, Україна три роки уникала підписання формули Штайнмаєра, документ лише від вчора став частиною процесу переговорів.

 Суспільство цікавиться, що таке формула Штайнмаєра. Це можна легко зрозуміти з коментарів російських політиків. Сергій Лавров порівняв особливий статус Донбасу у складі України з Придністров’ям, а Олексій Пушков назвав підписання формули Штайнмаєра серйозним успіхом Москви. Це успіх виключно для Росії, а для України, для державних інтересів нашої країни – це руйнівний документ. Це «формула Путіна», і про це свідчать власне ці заяви.

Тарас Юрик наголошує, що за останні 5 років Україна, зміцнюючи свою обороноздатність, захищаючи свою територіальну цілісність, добре вивчила тактику дій ворога. І цей досвід слід врахувати у подальших перемовинах.

– Ми вже безліч разів переконалися, що Росії не можна довіряти. Незважаючи на оголошене перемир’я, у нас на фронті втрати – тільки за вересень 41 поранений та 11 загиблих. Це все говорить про те, як діє ворог, як Росія нехтує домовленостями міжнародного рівня. Україна має бути принциповою у питаннях захисту державних інтересів і територіальної цілісності.

Тарас Юрик також наголошує, що настороження викликають слова Зеленського, з яких випливає, що новий закон про особливий порядок передбачено на постійній основі.

– Це означає, що Україну хочуть перетворити де-факто на федерацію, назавжди запровадивши автономії у Донецькій та Луганській областях, – зазначив Тарас Юрик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *