ГО можуть отримати фінансування міської ради

З 10 лютого тернопільські громадські організації, які працюють з молоддю, мають можливість подати заявку на участь у конкурсі проєктів та отримати фінансування з бюджету громади.

«Оскільки Тернопіль нещодавно став Молодіжною столицею України, цьогоріч на конкурс визначено пріоритетні теми, серед яких: національно – патріотичне виховання молоді, розвиток неформальної освіти з молоддю, розвиток інклюзивного середовища, популяризація та утвердження здорового способу життя, розвиток волонтерства як суспільно – важливої самоорганізації молоді та  розвиток молодіжної політики, – зазначила начальник управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Христина Білінська. – Важливо, що ці заходи будуть відбуватися на території усієї Тернопільської міської територіальної громади».

Подати заявки на участь у конкурсі з визначення програм (проєктів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства Тернопільської міської територіальної громади на 2020 рік можна до 10 березня 2020 року.

«Якщо у подачі заявок будуть проєкти, що можна об’єднати і вдосконалити у сильніший проект, ми будемо це робити. Автор ідеї залишається координатором, але відповідальність та фінансову звітність несе організація, де людина буде реалізовувати цей проект», – додає Молодіжний міський голова Тернополя Романна Павлюк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *