Голосування у Верховній раді: В чиїх інтересах працює Іван Чайківський?

На 16.00 год. сьогодні перенесли позачергову сесію Верховної ради України. На цьому засіданні мають розглянути два важливі закони: по банках, а саме про неповернення ПриватБанку колишньому власнику Коломойському, та по землі. Ці голосування важливі для того, щоб Україна отримала кредит від МВФ.

Утім, за кого чи за що будуть голосувати тернопільські нардепи й чи підтримають вони: Україну чи дефолт в Україні? Зокрема, як відомо, на позачергове засідання ВР, що відбулося сьогодні прибули не всі нардепи від Тернопільщини. Не прийшов Іван Чайківський та Іван Калаур.

Водночас, що цікаво, Іван Чайківський входить до групи депутатів олігарха Ігоря Коломойського, про що неодноразово уже писали у ЗМІ, і його відсутність на такій важливій антикоронавірусній-бюджетній сесії говорить дуже промовисто. А саме про те, що він намагається уникнути голосування про недопущення повернення ПриватБанку колишньому власнику.

Що з цього випливає: що народний депутат-мажоритарник від Тернопільщини працює не в інтересах своїх виборців та України, якій сьогодні потрібен кредит від Міжнародного валютного фонду, інакше нас чекає дефолт. А в інтересах олігарха, який прагне назад повернути собі банк.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *