Голова ОДА зустрівся з студентами-медиками

Голова ОДА Ігор Сопель зустрівся із представниками ініціативної групи студентів Тернопільського національного медичного університету.

Йшлося про нову модель інтернатури, яку планує запровадити Міністерство охорони здоров’я.

Студенти висловили ряд зауважень до запропонованого МОЗ проекту Положення, яке регулює цей етап підготовки лікарів.

Зокрема, ініціативна група виклала вимоги медичного студентства, що висувалися під час акції протесту напередодні. Основною є вимога урегулювати законопроект пропозиціями громадськості та студентства й залишити діючий розподіл на інтернатуру.

Студенти сподіваються, що їх почує керівництво профільного Міністерства. А до обласної влади майбутні медики звернулися за підтримкою.

Присутні, а в їх числі: ректор ТНМУ ім.Івана Горбачевського Михайло Корда та заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Тетяна Скарлош, обговорили ситуацію, що склалася та обмінялися думками щодо шляхів її вирішення.

Підсумовуючи, Ігор Сопель подякував учасникам зустрічі за конструктивний діалог. На його думку, студенти і Міністерство мають продовжувати комунікувати з цього питання обговорюючи плюси і мінуси майбутньої реформи. Він також висловив готовність передати для вивчення урядовцям зауваження студентської ініціативної групи.

Довідково: Інтернатура – це один з етапів підготовки лікаря. Після закінчення шостого курсу медичного університету та успішного складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту, студент-медик повинен пройти практичну підготовку у закладі охорони здоров’я. Така підготовка протягом кількох років і називається інтернатурою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *