Губернатор відвідав Гусятинський район

Голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель побував з робочою поїздкою в Гусятинському районі.
У селі Увисла він відвідав амбулаторію загальної практики – сімейної медицини де ознайомився з умовами надання населенню медичної допомоги.

На базі закладу діє кабінет прийому сімейного лікаря, маніпуляційний кабінет, кімната здорової дитини, палата денного стаціонару. Крім того тут розташовано навчально-практичний центр первинної медико-санітарної допомоги Тернопільського медуніверситету ім. І.Я. Горбачевського, де прийом проводять лікарі-інтерни. Для потреб медичної установи придбано автомобіль.

Також голова ОДА відвідав церкву с.Увисла та привітав із престольним празником Введення в храм Пресвятої Богородиці настоятеля о.Назарія і парафіян.

У Хоростківській школі № 2, де навчається близько 600 учнів, голова ОДА ознайомився з матеріально-технічною базою закладу. Директор школи Галина Ворона розповіла голові ТОДА про перспективи розвитку навчального закладу, кадровий потенціал, досягнення учнів та педагогів. Також Ігор Сопель зустрівся із педагогічним колективом й обговорив з ними хід освітньої реформи, метою якої є не лише навчити дитину, але й дати їй уміння застосовувати ці знання у повсякденному житті.

Побував голова облдержадміністрації і в Хоростківській гімназії, якій незабаром виповнюється 60 років.

Сьогодні тут навчається 279 учнів та працює 32 педагоги.

Ігор Сопель поспілкувався з педагогічним колективом, зокрема, із досвідченими учителями Богоніс Іриною Михайлівною та Слободяник Іриною Степанівною, які були його наставниками у шкільні роки.

Під час зустрічі з адміністрацією навчального закладу акцентована увага на реалізації проекту із утеплення фасаду.

Директорка гімназії, Людмила Крицька, зазначила, що з 2015 року вже реалізовано три енергозберігаючих проекти на базі школи: замінено більшість вікон, перекрито дах та здійснено капітальний ремонт системи опалення. Проте спостерігаються значні втрати тепла через стіни, особливо у вітряну та вологу погоду, що унеможливлює забезпечити температурний режим у класах, де навчаються діти.

У гімназії Ігор Сопель також зустрівся з учнями, які розповіли про їхні успіхи та очікування від навчання в школі.

«Приємно бачити як розвиваються освітні заклади і як реалізовуються тут засади Нової української школи. Реформа триває, а її основним рушієм є фахові, активні та творчі люди – педагоги, управлінці освітньої галузі. Від них, в першу чергу, залежить, які знання, вміння та навички візьме з собою в доросле життя дитина. Обласна державна адміністрація готова всіляко сприяти освітянам у впровадженні цих позитивних змін», — каже Ігор Сопель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *