Корупція в Чортківській мерії: чому Шматько стояв на колінах?

Корупційні скандали в міській раді Чорткова – вже не дивина. Адже в області вона давно лідирує за кількістю гучних затримань. Сухим із води виходить тільки одна людина – сам Володимир Шматько.

 Недарма в народі кажуть, що риба гниє з голови. І в міській раді Чорткова це правило теж працює. Адже найпершим у справі з вимагання грошей фігурував сам Володимир Шматько. У великій таємниці тримають правоохоронні органи історію, як щойно обраний мер Чорткова вимагав 40 тисяч гривень у місцевого підприємця за видачу дозвільних документів. Бізнесмен звернувся у поліцію. Бідолашний Шматько на колінах просив вибачення у чортківчанина і плакав, просячи не порушувати проти нього кримінальну справу.

У подальшому мер панічно боявся повторення своєї ганьби, а тому до корупційних схем були залучені його наближені люди у міській раді. Дехто з них встигав «проколотися», і тоді корупційні скандали у Чорткові гриміли на всю область. Тільки у цьому році на хабарях затримали двох наближених до мера чиновників і водночас активістів «Сили людей». Але, до честі хабарників, жоден із них не здав правоохоронцям свого шефа, у чию кишеню власне і йшли хабарі.

Що найцікавіше, партійне гасло «Сили людей», від якої сьогодні балотується Шматько, звучить так: «Очистимо суспільство від корупції».

Але чи відомо меру Чорткова, що корупція – це не тільки хабарі? Адже використання службового автомобіля та пального у власних цілях, особливо коли ти офіційно рахуєшся у відпустці, – це теж корупційні дії. Днями Шматько з передвиборчою агітацією відвідував місто Борщів. І хоча він з 24 червня по 22 липня офіційно перебуває у відпустці, на зустріч із виборцями приїхав на службовому автомобілі, який завбачливо сховав на борщівській автостанції.

Та й подавати документи у ЦВК Шматько теж їздив на службовому авто. А щоби ніхто не притягнув його за це до відповідальності, мер оформив цю поїздку по документах як візит до Асоціації міст України.

І на завершення піднагадаємо чортківчанам, як Володимир Шматько чистив тротуари взимку. Відео, яке не залишить байдужим, дивіться ТУТ.

Читайте також: ПоШматувати округ: як мер Чорткова рветься в парламент. Частина 1: з кулаками і матюками

Читайте також: ПоШматувати округ: як мер Чорткова рветься в парламент. Частина 2: джип для голови за гроші міста

Читайте також: ПоШматувати округ: як мер Чорткова рветься в парламент. Частина 3: найгучніші скандали Шматька

 Далі буде НАЙЦІКАВІШЕ!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *