Краянина позбавлять волі за виготовлення фальсифікату

Набрало законної сили рішення суду стосовно жителя Підволочиського району, який займався збутом великих партій незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів.

У ході досудового слідства працівники податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області вилучили у махінатора 6,4 тис. літрів фальсифікованого алкоголю, серед яких елітні іноземні бренди, та понад 6 тис. пачок тютюнових виробів іноземного виробництва. Все це – без марок акцизного податку встановленого взірця.

Підволочиський районний суд прийняв рішення вилучені підакцизні товари конфіскувати та знищити. Самого ж порушника закону засудили до трьох з половиною років позбавлення волі. Однак, враховуючи те, що під час досудового слідства він активно сприяв розслідуванню, а також сплатив на користь держави 13,9 тис. гривень процесуальних витрат на проведення судових експертиз, його звільнили від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши 1 рік 6 місяців іспитового строку.

За результатами вжитих заходів, які проводились під процесуальним керівництвом прокуратури області, упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку на суму майже 500 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *