Майже 40 млн грн сплатили жителі Тернопілля військового податку

Впродовж січня-лютого цього року до державного бюджету платники податків Тернопільщини сплатили 39,3 млн гривень військового збору. Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Тернопільській області Ігор Комендат. Надходження перевищили очікувані на майже 4 млн грн або плюс 11,2 відсотки. «Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження даного збору зросли на 7,4 млн гривень», – зазначив очільник фіскального відомства.

Лише у лютому платники Тернопілля спрямували на потреби армії 21,4 млн грн військового збору, що на 19,4 відсотків перевищило очікувані надходження. Порівняно з лютим 2018 року приріст цього платежу склав 4,7 млн гривень.

Ігор Комендат також нагадав, що військовий збір було впроваджено в Україні з серпня 2014 року. Його ставка становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні.

Необхідно мати на увазі, що українська армія отримуватиме стабільні кошти для вирішення нагальних питань лише завдяки легальній праці. Тому закликаємо роботодавців не допускати фактів «тіньової» зайнятості. Адже неоформлені належним чином трудові відносини позбавляють соціальних гарантій найманих працівників, знижують доходи державного бюджету, а відтак і можливість зміцнення обороноздатності країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *