Майже щодня жителі області втрачають гроші через шахраїв

Жителька Теребовлянського району 1996 року народження повідомила, що повіривши пседопрацівниці фінансової установи втратила всі заощадження. Дівчина розповіла шахрайці зміст смс-повідомлень, які надійшло на її засіб зв’язку.
Працівники поліції встановили, що до краянки зателефонувала пройдисвітка, яка представилася співробітником банку. Аферистка зазначила, що кошти потерпілої в небезпеці, адже хтось намагався здійснити транзакцію. Аби вберегти кошти потрібно переказати їх на мобільний телефон, але для цього необхідно зазначити зміст сповіщень, що й зробила заявниця. Вже згодом перевіривши стан рахунку жителька Тернопільщини виявилася відсутність всіх заощаджень.
За фактом шахрайства відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Працівники поліції вкотре звертаються до жителів Тернопільської області не нехтувати правилами безпеки. Адже ви самостійно допомагаєте зловмисникам спустошувати ваші кишені.
Найкраще уточнити ну чи іншу інформацію, це зателефонувати на гарячу лінію банку.
Якщо ви стали жертвою шахраїв, негайно звертайтесь до найближчого відділення поліції або телефонуйте на лінію “102”. Саме завдяки цьому можна оперативно встановили особу зловмисника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *