Малий та середній бізнес – основа місцевої економіки, тому його треба підтримувати, – Степан Барна

Підтримка малого та середнього бізнесу була одним із пріоритетів у роботі голови ОДА 2015-2019 років Степана Барни. Спілкування з управлінцями та відвідування підприємств, розташованих у межах Тернопільської області, часто входили у його робочий розпорядок. Про перспективи та нові ідеї поспілкувався Степан Барна з місцевими підприємцями й у четвер, 20 червня.

«Європа – це чималий осередок малого та середнього бізнесу. Україна – Європа географічно, а також визначилася з тим, що норми державоустрою повинні відповідати європейським стандартам. Це накладається і у взаємини з бізнесом. Малі та середні підприємці наповнюють місцеві бюджети, сумлінно сплачуючи податки. Тому вони є фундаментом регіональної економіки. Відтак, що більш комфортним для них буде бізнес-клімат, тим успішніше розвиватимуться як окремо взяті міста, так і держава в цілому. Малі та середні підприємці зараз мають чимало можливостей. Головне – не боятися і правильно їх використовувати», – наголосив він.

Крім того, ця зустріч була вдалою нагодою передати подяки, для чого раніше бракувало часу. Задоволений результатами спільної роботи і підприємець Богдан Мартиняк.

«За останні роки представники місцевої влади стали більш відкритими та простішими, людянішими у певному сенсі. Нас, нарешті, почали чути. І не лише прохання чи скарги, а й критику та поради. Я б сказав, наш діалог став сучаснішим, проєвропейським», – зазначив підприємець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *