Міська влада прозвітувала про виконану роботу за 2019 рік

1 грудня у ПК «Березіль» відбувся звіт міського голови Тернополя Сергія Надала та керівників виконавчих органів Тернопільської міської ради за 2019 рік.

Після завершення доповідей очільник Тернополя відповів на запитання містян. Усі питання, які надійшли від тернополян під час звіту, будуть опрацьовані відповідними структурними підрозділами.

«Сьогодні це вже дев’ятий річний звіт від мого першого обрання міським головою. За ці роки ми працювали і досягали результатів всупереч зовнішній нестабільності, економічним обвалам, постійним законодавчим змінам. І нам все-таки багато чого вдалося, – зазначив Сергій Надал. – Проте цей рік став особливим, адже у 2019 році Тернопіль – перший обласний центр в Україні, який зумів створити Тернопільську міську територіальну громаду. А загалом, найголовнішими здобутками за поточний рік і за останні роки я вважаю дві речі. Перша – це команда професіоналів. І я можу впевнено сказати, що цій команді, перевіреній роками, команді, яка пройшла труднощі і випробування, невдачі і перемоги, під силу найскладніші завдання. Також, серед головних здобутків останнього року я хочу окремо виділити питання громадського транспорту. Транспортна сфера змінюється на очах. Дуже скоро настане той час, коли про старі маршрутки можна буде говорити в минулому часі. Не дивлячись на відсутність державного фінансування, ми зробили це за рахунок місцевих ресурсів».

Міський голова  та керівники підрозділів також проінформували громаду про здобутки у сфері спорту, а саме про будівництво та реконструкцію великих спортивних об’єктів у місті, облаштування нових дитячих майданчиків та про високі досягнення тернопільських спортсменів на світовому рівні. Приділили увагу також успіхам міста в галузях освіти, медицини, культури, житлово-комунального господарства, соціальної політики, діджиталізації, а також поділилися планами на прийдешній 2020 рік.

«У спільній роботі на благо і розвиток Тернополя у 2020 році ми, як і цього року, сподіватимемося на підтримку громадськості, аби спільно продовжувати втілювати у життя всі плани та задуми. Серед головного на наступний рік – це продовження створення єдиної комунальної транспортної компанії, завершення реконструкції Гаївського мосту, реконструкція теплопостачання, забезпечення тернополян цілодобовою гарячою водою,  встановлення ІТП у житлових будинках та квартирних лічильників води, продовження робіт з оновлення історичної частини міста, очищення Тернопільського ставу, завершення будівництва «Водної арени «Тернопіль»» та інших великих спортивних об’єктів у місті, будівництво сучасного трампліну поруч з лижним спуском на вул. Генерала М. Тарнавського, облаштування нового парку на масиві «Сонячний» та, звісно ж, продовження робіт з ремонту доріг, дворів і міжквартальних проїздів», – додав міський голова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *