На Бучаччині відкили пам’ятник «Борцям за волю України»

Подію приурочено до 28-ої річниці незалежності України. Священнослужителі освятили стелу, учасники святкових заходів поклали квіти до підніжжя монументу.

До громади долучився  голова обласної ради Віктор Овчарук. Звертаючись до присутніх, очільник області наголосив: «Щиросердно вітаю вас із основним святом країни – Днем Незалежності! Омитий кров’ю багатьох поколінь героїв суверенітет нашої держави –  безцінний для усіх українців. За цей день сплатили власним життям та волею мільйони патріотів. На жаль, північний агресор і сьогодні зазіхає на нашу незалежність, і наші сучасники-герої ціною життя відстоюють її для нинішніх та наступних поколінь.   Сьогодні ми схиляємо голови перед їхньою відвагою та самовідданістю.  Ми дякуємо їм та молимось за здоров’я живих і душі загиблих. Цей пам’ятник стане одвічним нагадуванням майбутнім поколінням про героїзм та мужність наших патріотів. Тож нехай Господь дарує кожному із нас та усій державі   миру, сили і наснаги, добра та щастя, успіхів та здобутків».

Пам’ятник зведений коштом громади за допомогою ТзОВ «Бучачагрохлібпром», наглядову раду якого очолює депутат обласної ради Петро Гадз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *