На Тернопіллі недбалість коштувала 280 000 грн

Слідчі слідчого управління ГУНП в Тернопільській області скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 1 статті 367 ККУ.  Службова недбалість особи, що мала б стежити технічним наглядом капітального ремонту доріг у селі Острів  Тернопільського району, завдала істотної шкоди державним інтересам.
Факт неналежного виконання підприємцем з Чернівеччини  своїх службових обов’язків задокументували оперативники Управління захисту економіки в Тернопільській області. Було встановлено, що чоловік уклав  договір із Острівською сільською радою  щодо здійснення технічного нагляду на об’єктах капітального ремонту доріг  в даному населеному пункті, проте покладених на нього зобов’язань не виконав.
У ході досудового розслідування з’ясувалося, що підприємець не  стежив за відповідністю обсягів та об’ємів, термінів і якості виконаних будівельно-монтажних робіт, а також якості застосовуваних матеріалів, виробів, конструкцій, затверджених проектно-кошторисною документацією. Не  перевірив відповідність обсягів та виду фактично виконаних робіт на об’єктах із відомостями, зазначеними в актах виконаних робіт. Злочинна недбалість призвела до збитків, завданих державним інтересам, на суму майже 280 тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *