На Тернопільщині не вщухають пожежі сухої трави

13:34. В с. В.Березовиця на вул. Національного відродження виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 150 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення.

13:34. В м. Тернопіль на вул. Гайова, 50 виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 0,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:41. В м. Зборів виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини.

14:47. В с. Бірки Тернопільського району (неподалік ресторану «Пивний двір») виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 400 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

15:28. В с. Хомівка Зборівського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 17-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:31. В м. Тернопіль на вул. Головацького, 3 виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:39. В с. Пахиня Ланівецького району виникла пожежа сухої трави та підстилки самосіву на відкритій території, на площі 1800 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:44. В с. Вовківці Шумського району виникла пожежа сміття на відкритій території, на площі 0,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом місцевої пожежної команди с. В. Дедеркали.

17:08. В с. Біла Тернопільського району виникла пожежа сухої трави та очерету на відкритій території, на площі 1 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 1-ї державної пожежно-рятувальної частини.

20:45. В с. Петрики Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 20 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 2-ї державної пожежно-рятувальної частини.

21:12. В с. Кривки Теребовлянського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території, на площі 4 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 25-го державного пожежно-рятувального поста.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.

У 90% випадків причина виникнення пожеж в екосистемах – сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій закликає громадян суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати виникнення пожеж в екосистемах!

  • не випалюйте сміття на присадибних ділянках!
  • не залишайте непогашеними багаття в лісі!
  • не кидайте НЕ загашені сірники і недопалки на суху лісову підстилку!
  • не розводьте відкритий вогонь поруч з господарськими будівлями!
  • слідкуйте, щоб діти не гралися з вогнем!

Якщо ви помітили загоряння в лісах, на відкритих територіях, звалищах – негайно телефонуйте за номером «101». Пам’ятайте, що тільки дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *