На Тернопільщині продовжуються пожежі у екосистемах

12:00. У с. Різдвяни Теребовлянського району виникла пожежа сухої на відкритій території на площі 0,7 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 12-ї державної пожежно-рятувальної частини.

12:10. У м. Тернопіль на вул. Гайова, поблизу АГНКС-Тернопіль, виникла пожежа сухої на відкритій території на площі 30 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувальної частини спеціального призначення.

14:42. У м. Тернопіль на вул. Подільська, 11 виникла пожежа сміття та сухої на відкритій території на площі 70 м.кв. Пожежу ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувальної частини спеціального призначення.

16:15. У с. Смиківці Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 3-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:22. У с. Білобожниця Чортківського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 100 м.кв. Пожежу ліквідовано черговим караулом 6-ї державної пожежно-рятувальної частини.

16:36. У с. Катеринівка Кременецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 5-ї державної пожежно-рятувальної частини.

18:10. У с. Посухів Бережанського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 2 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 7-ї державної пожежно-рятувальної частини.

22:56. У с. Борщівка Лановецького району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,7 га. Пожежу ліквідовано черговим караулом 11-ї державної пожежно-рятувальної частини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *