На Тернопільщині відбулись змагання з водного спорту

На річці Серет у Чорткові в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів «Спорт для всіх в парках і скверах» проходили відкриті обласні змагання Тернопільщини серед юнаків та чемпіонат області серед дорослих з водного туризму, присвячені Дню пам’яті жертв політичних репресій.

Організаторами заходу виступили Тернопільський обласний комунальний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Тернопільська обласна Федерація спортивного туризму, управління фізичної культури та спорту та управління освіти і науки обласної державної адміністрації, управління освіти, молоді та спорту Чортківської міської ради,

Учасниками  змагань були спортсмени з різних куточків області 2002-2005 років народження. Команди змагалися у  двох класах: байдарки двомісні та катамарани двомісні.

Змагання проходили у двох дистанціях «Спринт» – загальною протяжністю близько 2 км; «Слалом», яка передбачає проходження дистанції у 800 м на швидкість, з подоланням штучних перешкод.

У рамках заходу  також пройшов конкурс на визначення кращого каякера. Спортсмен на одномісній байдарці виконував спеціальні завдання, щоб показати свої вміння та майстерність у даному виді спорту.

«Повноводність річки та дощова погода – не найкращі умови для змагань з водного туризму, але спортсмени готувалися до різних ситуацій, тому для них примхи погоди – не перешкода», – зазначив голова комісії з водного туризму Тернопільської області Дмитро Мотринчук.

Усі учасники команди нагороджені грамотами, медалями, а переможці – кубком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *