На Тернопільщині відзначили День пам’яті та примирення

Сьогодні, 8 травня у усі європейські країни віддають данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої світової війни. Заходи з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення і вшанування жертв Другої світової війни, відбулися у Тернополі у Парку слави. На панахиді були присутні представники влади, військовослужбовці, учні та студенти. Присутні помолилися за душі загиблих та поклали квіти до символів пам’яті.

Голова тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна зазначив, що події, які розпочалися у 1939 році для всього світу мали трагічні наслідки.

«Багато країн втратили життя своїх співвітчизників у цій війні. Маємо не забувати ту подію, яка об’єднала нас усіх – 8 травня 1945 року. Сьогодні цей день ми називаємо Днем пам’яті та примирення. Ми пам’ятаємо про те, що приблизно 28 тисяч українських сіл  та 7 тисяч міст було знищено, майже 5 населення нашої держави та 4 мільйони наших воїнів. Ці трагічні події дають нам можливість зробити правильні висновки і ми не повинні дозволити цим подіям повторитися», – наголосив очільник Тернопільщини.

Також тернополяни та представники обласної влади вшанували усіх героїв, що віддали своє життя за волю і незалежність нашої держави. Пам’ятні панахиди відправили біля могили січових стрільців, жертв другої світової війни та бійців, полеглих на Сході.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *