На Тернопільщині виявили 3 підпільні цехи з виготовлення алкоголю

Працівники податкової міліції Головного управління ДФС у Тернопільській області за процесуального керівництва прокуратури області припинили діяльність 3 підпільних цехів, у яких здійснювалось виготовлення алкогольних напоїв.

Два підпільних цехи, де проводили виготовлення фальсифікованої горілки, знаходились на території Бережанського району. Їх організатори, крім виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції та її збуту, реалізовували алкогольні напої елітних іноземних брендів без вітчизняних марок акцизного податку для імпортованих підакцизних товарів та тютюнових виробів іноземного виробництва без вітчизняних марок акцизного податку для імпортованих підакцизних товарів.

Ще один підпільний цех, у якому виготовляли фальсифіковані коньячні вироби, працював на території Козівського району.

Провели 12 обшуків у місцях розливу, зберігання та реалізації фальсифікату, а також транспортних засобів, якими перевозили підпільний алкоголь.

Вилучили орієнтовно 2 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв, значна частина яких розлита у так звані бег-ін-бокси, що заборонено законом. Крім цього, вилучили понад 600 підроблених марок акцизного податку для алкогольних напоїв, а також харчові есенції, які використовувались для виготовлення фальсифікованого коньяку, обладнання для змішування, очищення та перекачування спиртосуміші, значна кількість тари. А ще – 3,8 тис. літрів спирту, якого було б достатньо для виготовлення 9,4 тис. літрів фальсифікованих алкогольних напоїв. Загалом вартість вилученого з незаконного обігу складає 3,4 млн гривень.

Завдяки проведеним заходам упереджено втрати бюджету від ненадходження акцизного податку на суму приблизно 600 тис. гривень.

Триває досудове розслідування.

Варто зауважити, що загалом із початку року працівники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили незаконно виготовлених підакцизних товарів на суму 11,4 млн грн, суди прийняли рішення про конфіскацію в дохід держави вилучених з незаконного обігу підакцизних товарів на суму 5,8 млн. гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *