Набирає популярності флешмоб “войовничої меншості”

У мережі шириться флешмоб проти радника секретаря РНБО Сергія Сивохо, якому “обридла політика войовничої меншості”. Акцію запустив військовий ЗСУ Гліб Бабіч.

“Це я, пане Сивохо. Войовнича меншість”, – написав Бабіч.

Він опублікував своє фото, зроблене біля блокпосту на дебальцівському хресті у листопаді 2014-го.

“Це той самий рік, коли ви так щиро виступали на антимайдані. А пізніше одурманена “мирна більшість” кричала: “Росія, прийди!”, і їм вторили в інших містах, і били до крові людей, що стояли на колінах і були прив’язані до стовпів. А хтось вмирав на Майдані.

А потім мирні “пацифісти Донбаса” під керівництвом і прикриттям Росії взяли до рук зброю та разом із “братами” почали нас вбивати і рвати країну на шматки. І тоді ми, “войовнича меншість”, пішли відбиватися від Росії та тих, кого вона пов’язала кров’ю за їхню власну дурість”, – написав Бабіч.

Він пригадав Сивохо, що тоді саме “войовнича меншість” – робітники, фермери, айтішники, вчителі, бухгалтери, лікарі, бізнесмени – ішли добровольцями на фронт і ставали волонтерами.

“Можете називати нас “войовничою меншістю”. Вам нас не зрозуміти. Коли ми вмирали, ви тусувалися в телешоу й їздили у Росію”, – резюмував військовий. gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *