Незабаром відбудеться найпатріотичніша спортивна гра для молоді

2 травня 2019 року стартує найбільша в Україні теренова спортивно-патріотична гра для молоді «Гурби-Антонівці», що проходитиме на межі Тернопільської та Рівненської областей.

Протягом трьох діб (до 5 травня) учасники гри житимуть в лісі та відтворюватимуть партизанську боротьбу на місці найбільшого бою УПА проти НКВС, змагатимуться за перемогу та набуватимуть неоціненного досвіду командної роботи і поводження в екстремальних умовах. Гра поєднує в собі елементи спортивного та морального вишколу.

Щороку тут збирається більше 350-ти молодих та активних людей, що не хочуть поринати у буденність, а прагнуть випробовувати себе, брати відповідальність та загартовувати тіло і дух.

До участі у тереновій грі запрошуються хлопці і дівчата 18-29 років з усієї України, які готові прожити 60 годин у лісі.

Щоб стати учасником “Гурби-Антонівці”, необхідно заповнити онлайн-анкету, надіслати скан-копії документів (паспорта та ідентифікаційного коду) на електронну скриньку gurby.mnk@gmail.com та оформити страховий поліс (спортивний) на період гри.

Після виконання усіх умов реєстрації, інформація про затверджених учасників розміщуватиметься на сайті гри.

Кожен учасник, який вперше їде на гру, повинен пройти тренування.

З усіма запитаннями щодо тренування та умов участі у грі, необхідно звертатися до представника оргкомітету гри за тел.: 098 416 08 92 –Володимир.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *