Олег Барна про відведення військ від Станиці Луганської: Якщо цю позицію здадуть, залишиться коридор вільного входу у всю північну частину Луганщини

У середу у Станиці Луганській відбувся перший етап відведення українських підрозділів. Про це повідомляє пресцентр Штабу Операції Об’єднаних сил. Дане рішення стало можливим у зв’язку із перемовинами тристоронньої контактної групи.

Що це означає для нашої держави та зокрема східного фронту, пояснює народний депутат України від 167 округу Олег Барна:

– Я безпосередньо стояв на першій лінії оборони перед Станицею Луганською у серпні-жовтні 2014 р. у складі 128-ої бригаді разом із прикордонниками із Чернігова. Наша позиція була вибрана дуже вдало – стратегічно і тактично. За останні роки вона укріпилася ще більше. І якщо зараз ця позиція буде здана, залишиться коридор вільного входу у саму Станицю Луганську та у всю північну частину Луганської області.

Скажу лише одне: некомпетентність нового керівництва Генштабу та непрофесійна діяльність новообраного президента у зовнішній політиці швидко призведуть до здачі наших позицій, які укріплювалися роками та в які вкладено мільярдні кошти,  призведе до початку нашого програшу у цій війні, а як наслідок – втрати наших земель, суверенітету і сотень життів наших мужніх бійців.

Тому усі некомпетентні дії чи бездіяльність Головнокомандувача України Зеленського та керівництва Генштабу я, ветеран АТО, разом зі своїми бойовими побратимами усіх підрозділів ЗСУ буду розцінювати не інакше, як свідому зраду наших воїнів, нашого народу і всієї України. І повірте: кінцевий вирок цій владі буде виносити вже не Конституційний суд України!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *