Основні заходи у Тернополі, які відбудуться у лютому

Анонси основних заходів, які передбачається провести Тернопільською міською радою або за її участю

у лютому 2020 року

№ з/п Зміст заходу Дата і час проведення

Місце проведення

1. Молодіжно – розважальна програма 01.02.2020р.

20.00 год.

Будинок культури «Пронятин»
2. «Розколяди-2020» 02.02.2020р.

17.00 год.

Український Дім
3. Молодіжно – розважальна програма 02.02.2020р.

20.00 год.

Клуб-філія с. Курівці
4. Мистецький вечір – портрет «Співець української землі на американському континенті»/ до  105 –річчя  від дня народження Я. Гніздовського 06.02.2020р.

13.30 год.

Центральна дитяча бібліотека
5. Вечір пам’яті Небесної Сотні «Зима що нас змінила» 08.02.2020р.

16.00 год.

БК-філії с. Іванківці
6. Спортивна година 08.02.2020р.

20.00 год.

Клуб-філія с. Курівці
7. Молодіжно – розважальна програма 08.02.2020р.

20.00 год.

БК-філія с. Вертелка
8. Майстер-клас  «Добрих рук прекрасне творіння» 09.02.2020р.

14.00 год.

Бібліотека № 3 для дорослих
9. Казкова година для дітей молодшого і шкільного віку 09.02.2020р.

15.00 год.

Будинок культури «Пронятин»
10. Майстер–клас «Під знаком  Купідона» 11.02.2020р.

12.30 год.

Бібліотека № 3 для дітей
11. Концерт з нагоди 31-ої річниці виведення військ з Афганістану 12.02.2020р.

17.30 год.

ПК «Березіль»
12. Молодіжно – розважальна програма до Дня Святого Валентина «Люблю Тебе» 14.02.2019р.

17.00 год.

Клуб-філія с. Малашівці
13. Молодіжно – розважальна програма «Все в світі починається з кохання» 14.02.2019р.

19.00 год.

Клуб-філія с. Кобзарівка
14. Молодіжно – розважальна програма до Дня Святого Валентина 14.02.2019р.

19.00 год.

БК-філії с. Глядки
15. Молодіжно – розважальна програма до Дня Валентина 14.02.2019р.

20.00 год.

Будинок культури «Кутківці»
16. Молодіжно – розважальна програма до Дня Валентина 14.02.2019р.

20.00 год.

Будинок культури «Пронятин»
17. Музично – розважальна програма до Дня закоханих

«Так ніхто не любив»

14.02.2019р.

20.00 год.

БК-філії с. Чернихів
18. Молодіжно – розважальна програма до Дня Валентина 14.02.2019р.

20.00 год.

БК-філії с. Іванківці
19. Мітинг-реквієм та покладання квітів до пам’ятника воїнам – афганцям з нагоди дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав 15.02.2020р.

12.00 год.

Парк «Національного відродження»
20. Година пам’яті до дня Небесної сотні «А їх зустріли небеса» 16.02.2020р.

13.00 год.

БК-філія с. Вертелка
21. Година пам’яті до дня Небесної Сотні 16.02.2020р.

14.00 год.

Клуб-філія с. Кобзарівка
22. Концерт симфонічного оркестру «Lords of the Sound » 16.02.2020р.

19.00 год.

ПК «Березіль»
23. День політичної свідомості «У Революції Гідності – доля народу». 18.02.2020р.

14.00 год.

Бібліотека № 5 для дорослих
24. Сторітелінг «Українська революція: від Героїв Крут до Героїв Небесної Сотні» 18.02.2020р.

14.00 год.

Бібліотека № 2 для дорослих
25. Мовна ігротека «Мова калинова-диво барвінкове»/До міжнародного дня рідної мови 19.02.2020р.

12.30 год.

Бібліотека № 5 для дітей
26. Мовознавча мандрівка: «Яке прекрасне рідне слово! Воно не світ, а всі світи» 19.02.2020р.

12.30 год.

Бібліотека № 7 для дорослих
27. 6-та річниця вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увіковічення пам’яті Героїв Небесної Сотні 20.02.2020р.

12.00 год.

Площа Героїв Євромайдану
28. Мовний круїз «Через мову щиро і правдиво  відкривається нам білий світ»/до Міжнародного дня рідної мови 20.02.2020р.

13.30 год.

Бібліотека № 8 для дорослих
29. Літературний вектор «Спішу у храм святого слова» 20.02.2020р.

13.30 год.

Бібліотека № 4 для дітей
30. Відео-екскурс «Небесна сотня: історія нескорених» 20.02.2020р.

14.00 год.

Бібліотека № 4 для дорослих
31. Відеопрорив «Зима, що нас змінила» 20.02.2020р.

14.00 год.

Центральна міська бібліотека
32. Театральна вистава 21.02.2020р.

16.00 год.

Будинок культури «Кутківці»
33. «Барви рідного слова»

 

21.02.2020р.

16.00 год.

БК-філія с. Вертелка
34. Презентація методичного посібника «Література рідного краю. Б.Бастюк» 22.02.2020р.

11.00 год.

Бібліотека № 2 для дітей
35. Обласний конкурс ім. В.Барвінського 22-23.02.2020р.

 

Музична школа № 1 ім. В. Барвінського
36. День Героїв Небесної Сотні «Обрані небо тримали для нас» 23.02.2020р.

11.00 год.

Клуб-філія с. Малашівці
37. Вшанування пам’яті  героїв Небесної сотні 23.02.2020р.

18.00 год.

Будинок культури «Пронятин»
38. Музична казка-феєрія «Красуня і чудовисько» 23.02.2020р.

 

ПК «Березіль»
39. Концерт «Музика світового кіно» 23.02.2020р.

17.00 год.

Український Дім
40. Вечір пам’яті Небесної Сотні «Герої не вмирають» 23.02.2020р.

18.00 год.

БК-філії с. Глядки
41. Молодіжно – розважальна програма  «Сьогодні тільки любов» 23.02.2020р.

20.00 год.

Клуб-філія с. Курівці
42. Літературний вечір поезії Лесі Українки 25.02.2020р.

16.00 год.

БК-філії с. Чернихів
43. Презентація програми «Рік бандури» 26.02.2020р.

15.00 год.

Український Дім
44 Фестиваль  «Родинне джерело» 27.02.2020р.

15.00 год.

Український Дім
45. «Ліга сміху» 27.02.2020р.

19.00 год.

ПК «Березіль»
46. Концерт «Наші таланти», «Сімейні дуети» 28.02.2020р.

17.00 год.

Музична школа №1 ім. В. Барвінського
47.

 

Концерт гурту «Лісапетний батальйон» 28.02.2020р.

19.00 год.

ПК «Березіль»
48. Концерт гурту  «Бумбокс» 29.02.2020р.

18.00 год.

ПК «Березіль»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *