Особливості надання субсидії у літній період

Селекторна нарада з приводу призначення житлових субсидій на літній період відбулася 11 травня під головуванням Міністра соціальної політики Андрія Реви. Участь у нараді взяли також керівники профільних структурних підрозділів та заступниця голови облдержадміністрації Світлана Беспоповцева.

Основне про що йшлося під час наради – у травні житлові субсидії на літній періоди будуть перераховуватися автоматично, крім деяких категорій населення, яким повторно із заявою та декларацією про доходи потрібно буде звернутися в управління соціального захисту населення.

Не призначатиметься житлова субсидія, якщо:

* є прострочена понад місяць заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг (від 340 грн.);

* якщо громадянин не повернув надміру перераховану (виплачену) суму житлової субсидії за попередні періоди її одержання на вимогу структурного підрозділу з питань соцзахисту населення.

Водночас, громадянам, які одержували житлову субсидію у попередньому опалювальному періоді у грошовій безготівковій формі або у грошовій готівковій формі, буде призначено субсидію у готівковій формі. Ті ж сім’ї, в яких станом на час призначення житлової субсидії матимуть борги за комуналку, будуть переведені на грошову безготівкову форму виплати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *