Особливості організації весняно-осіннього призову-2020

Відповідно до листа Міністерства оборони України та відповідно до Указу Президента України від 16 січня 2020 року № 13 ,,Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році”, повідомляємо наступне:

– під час проведення призову обласною (районними) призовними комісіями розглядатиметься питання відстрочки на строкову військову службу придатним за станом здоров’я громадянам України віком 18 – 19 років відповідно до частини п’ятнадцятої статті 17 Закону України ,,Про військовий обов’язок і військову службу”. У випадку бажання громадян зазначеної категорії проходити строкову військову службу здійснювати призов у встановленому порядку за їх письмовою згодою.

– під час проведення призову діє телефонна ,,гаряча лінія” облдержадміністрації з 8.00. до 17.00 год. за телефоном: 0352 52 01 81.

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату обласної державної адміністрації організовує роботу „гарячих” телефонних ліній для надання правової допомоги громадянам України з питань проведення та виконання заходів призову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *