Петро Порошенко: Ініціатива «Слуги народу» щодо скорочення Комітету у справах ветеранів – це постріл у спину армії

П’ятий Президент України Петро Порошенко вважає, що ініціатива «Слуги народу» щодо скорочення Комітету у справах ветеранів – це постріл у спину армії. Перший крок до згортання державної політики щодо захисників – соціального захисту ветеранів, членів їх родин, родин загиблих, учасників революції Гідності.

«У всіх державах, які беруть участь у збройних конфліктах, є Міністерства ветеранів. Зокрема, у США, Китаї, Японії, Канаді, Хорватії, Австралії, Новій Зеландії, Франції, Південній Кореї», – каже Петро Порошенко.

Чому потрібен цей комітет?

• Скорочення комітету ветеранів у ВР не дасть серйозної економії коштів державного бюджету, бо народні депутати з цього комітету все-одно залишаться у ВР, перейшовши до інших комітетів.

Важливо не лише зберегти комітет у ВР, але й профільне міністерство ветеранів у Кабміні. Поки йде війна і збільшується кількість ветеранів та членів їх родин, що мають однакові проблеми, таке міністерство є важливим.

• У Росії немає міністерства ветеранів, там ховають загиблих на Донбасі напівтаємно не вказуючи, що це ветеран. Але на відміну від України Росія веде загарбницьку війну, тому Зеленський не може мавпувати російський досвід.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *