Петро Порошенко у Станиці Луганській: дякую українським патріотам за непохитну позицію

Після відведення військ у Станиці Луганській у так звану «сіру зону» потрапили не лише десятки будинків, а й державні установи. Люди не відчувають себе у безпеці, а проросійські сепаратисти дедалі нахабніше демонструють свої неприкриті плани – про це проукраїнські активісти розповіли Петру Порошенку та депутатам від «Європейської Солідарності», які зараз перебувають на Сході.

«Останнім часом повилазили усі «сепари» з підвалів. Вони себе поводять вальяжно. У Станиці дедалі більше людей підтримують Україну, вивішують прапори на будинках. Але сепарня переконана, що вони ось-ось повернуть свої позиції. Будуть займати високі посади чи тут, чи у Луганську. Кажуть – ми будемо частиною України, але житимемо за власними законами», – розповідають активісти.

«У нас зараз з’явилась «сіра зона», в яку переходять 74 будинки. 100 мешканців. І також туди входить БТІ і державний нотаріус з усіма державним реєстрами. Нас усіх хвилює наша безпека. Скільки в нас кілометрів залишені? А якщо будуть відводити далі до лікарні, то це вже буде 5 кілометрів. Ми категорично проти. Нам доведеться всім збирати речі і виїжджати», – говорить активістка, депутат районної ради Наталія Журбенко.

«Путіну вірити не можна. Цей урок треба пам’ятати», – наголосив Петро Порошенко.

«Чому я твердо переконаний у перемозі України? Тому що є такі люди, як українські патріоти зі Станиці Луганської. Люди, які вірять у перемогу та люблять Україну понад усе. Волонтери, наші воїни, які з першої хвилини агресії стали на захист української землі. Тому я у Станиці Луганській, щоб подякувати вам, українським патріотам за принципову позицію, яку ви займали ці п’ять з половиною років. Ця позиція має бути непохитною і надалі: ми хочемо миру, але не на умовах капітуляції», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *