Поліція закликає краян не вестись на повідомлення проблокування банківської картки

Вкрасти гроші з банківської картки легко, якщо її власник довіряє невідомим. Подібні злочини поліцейські реєструють чи не кожного дня, а громадяни незважаючи на численні застереження, історії потерпілих в інтернет мережі, продовжують допомагати аферистам шахраювати.
Повідомлення про блокування картки на 60 днів отрмалв мешканка Лановеччини. Жінка зателефонувала на номр, вказаний у смс та за вказівками невідомого провела ряд операцій, і допомогла перевести власні кошти на чужий рахунок. Шахрай зумів отримати понад шість тисяч гривень.
Вкотре наголошуємо: перестаньте спілкуватися з банківськими працівниками по телефону. У разі будь-яких підозр про крадіжки з рахунку – блокуйте картку! І пам’ятайте –  картку можна блокувати особисто за допомогою гарячої лінії банку, після особистого візиту до відділення або через інтернет-банкінг.  Іноді банк може сам заблокувати вашу карту. Це робиться з метою захисту інтересів клієнта після отримання інформації про підозрілі транзакції. Наприклад, спроба зняття грошей з інших країн. ОднакрРозблокувати карту можна лише зателефонувавши оператору і назвавши контрольне слово! Будь-які інші операції працівники банку по телефону не проводять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *