Понад 7 млн грн виділено на оздоровлення дітей Тернопільщини

Менше місяця залишається до старту літнього оздоровчого сезону. Саме тому сьогодні роботи щодо підготовки літніх таборів до прийому дітей тривають активними темпами. З обласного бюджету, для того, щоб оздоровити більше дітей пільгових категорій, збільшили фінансування, також більше коштів на це заклали у своїх бюджетах райони, міста обласного значення та об’єднані територіальні громади.

«Цього року в обласному бюджеті ця сума збільшилася на 15% порівняно з 2018-им і складає 7 млн. 388 тис. грн., – розповідає начальник управління сім’ї та молоді облдержадміністрації Ігор Чорний. – Ці кошти будуть спрямовані перш за все на оздоровлення дітей пільгових категорій: діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей, діти, чиї батьки є учасниками бойових дій або загинули під час подій на фронті, діти з інвалідністю, діти, які перебувають на диспансерному обліку, а також талановиті діти».

На жаль, забезпечити всіх безкоштовним оздоровлення не вдасться. Адже в області є 120 тис. дітей шкільного віку, 62 тисячі з яких належать до пільгових категорій. Тому, як пояснив Ігор Чорний, батькам або опікунам уже потрібно звертатися у структурні підрозділи сім’ї та молоді в районі або ОТГ. Для того, щоб отримати пільгову путівку потрібно:

– написати заяву;

– подати підтверджуючі документи, що дитина належить до пільгової категорії;

– копія свідоцтва про народження дитини;

– довідка про медичний огляд (перед заїздом в оздоровчий заклад).

Що ж стосується таборів та оздоровчих закладів, які планують розпочати роботу, то йдеться про:

– 10 стаціонарних заміських оздоровчих заклади;

– 250 мовних табори;

– 70 пришкільних таборів з денним перебуванням;

– табори при Тернопільсько-Зборівській єпархії («Літні канікули з Богом»);

– наметові табори із військово-патріотичним вихованням тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *