Порошенко пообіцяв 3 млн грн за інформацію про причетних до замахів на життя і майно Гонтаревої

П’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко призначив винагороду до 3 млн грн за достовірну інформацію щодо замовника і виконавців замахів на життя та майно ексголови Національного банку України Валерії Гонтаревої. Про це він написав у Facebook.

“Днями вже ділився враженнями від спілкування з Валерією Гонтарєвою у Лондоні. ДТП, підпал машини й будинку – це помста за її мужні і сильні реформаторські кроки на посаді Голови НБУ. Повадки її ворогів інакше, як бандитськими, і не назвеш. Недруги Гонтарєвої нині в фаворі. Думають, ніби Бога за бороду схопили. І впевнені, що сховають кінці у воду”, – пише Петро Порошенко на своїй сторінці у фейсбуці.

Як наголошує Петро Порошенко, коло осіб, на які падають підозри, не таке вже й широке, але дуже важливо в легальний спосіб встановити і покарати злочинців.

“Щоби не дати не дуже активному слідству жодного шансу на бездіяльність, прийняв рішення призначити винагороду до трьох мільйонів гривень. Це – тим, хто надасть достовірну інформацію про замовника та виконавців про замахи на життя та майно Валерії Гонтарєвої, яка дозволить притягнути винних до відповідальності. Коло осіб, на які падають підозри, не таке вже й широке. Пальцем тикнеш – і попадеш. Але дуже важливо в легальний спосіб встановити і покарати злочинців. Щоби усе було за законом”, – пише Петро Порошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *